O nas

Firma Alimex Twój Sklep istnieje nieprzerwanie od 1991 roku i w swoim założeniu ma na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Wieloletnia współpraca z największymi importerami i producentami pozwoliła nam przygotować szeroką ofertę. Oferujemy tysiące produktów w kilkunastu działach. Na naszych stronach można znaleźć szeroka gamę produktów do Domu, Ogrodu i Firmy poczynając od silników elektrycznych, elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych, ręcznych, a skończywszy na osprzęcie, wężach i linach etc.


W sklepie internetowym www.alimex.pl myślimy o Twoich potrzebach. Wiemy, że pewność i czas realizacji zamówienia są dla Ciebie równie ważne, jak atrakcyjna cena. Staramy się spełniać Państwa oczekiwania. Oferujemy wyłącznie produkty dostępne, tj. produkty, które faktycznie znajdują się w naszych magazynach i są gotowe do natychmiastowej wysyłki. Dysponujemy własnymi, systematycznie uzupełnianymi magazynami.


Oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne, umożliwiają nam szybką realizację zamówień.

Alimex Twój Sklep to nie tylko dobrze zaopatrzony salon handlowy. Alimex Twój Sklep to także profesjonalna obsługa i fachowa pomoc techniczna. Wykwalifikowana kadra pracowników odpowie na każde Państwa pytania.

Zero negatywnych komentarzy w serwisie Allegro, podchodzimy poważnie do sprzedaży internetowej. Firma Alimex istnieje nieprzerwanie od 1991r. Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma... Nasz Polski Kapitał...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl