Kontakt

Dane kontaktowe

Alimex Twój Sklep
ul. Świerczewska 5,
71-066 Szczecin (teren byłego GS-u)

GPS 53,425916 14,502047

Kontakt
E-mail: sklep@alimex.pl
tel. 91 485-11-59
fax. 91 485 11 89
Telefon: 607 729 061

Dane rejestrowe
NIP 852-243-71-02
REGON 320247626

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00
sobota 8:00 - 12:00

Formularz kontaktowy

Mapa
Księgowość / kadry

Anna Zamiela
ksiegowa@alimex.pl
tel./fax 91-485-11-59 wew. 4

Anna Dygorda
Kadry, faktury.
anna@alimex.pl
tel./fax 91-485-11-59 wew. 4

Dział sprzedaży / Allegro

sklep@alimex.pl
tel./kom 607 729 061
tel. 91 485 11 59 wew. 2
Monika Szwarc

szymon@alimex.pl
tel. / kom 502 760 667
tel. 91 485 11 69 wew. 3
Szymon Dembowski

Dział Narzędzia

tel./fax 91-485-11-59 wew. 2
narzędzia@alimex.pl
tel./kom 695-628-837
wojciech@alimex.pl
Z-ca Kierownika Wojciech Szwaciński

Dział Ogród, Silniki

tel./fax 91-485-11-59 wew. 1
ogrod@alimex.pl
tel./kom 693-835-086
arkadiusz@alimex.pl
Z-ca Kierownika Arkadiusz Mateja

Dział Instalacje sanitarne

Dyrektor ds. sprzedaży
Katarzyna Gregorowicz
katarzyna@alimex.pl
tel. 502-700-746
tel./fax 91-485-11-59 wew. 3

Z-ca Kierownika
Piotr Sylla
piotrek@alimex.pl
tel. 514-768-297
tel./fax 91-485-11-59 wew. 3

Specjalista ds. sprzedaży
Szymon Dembowski
szymon@alimex.pl
tel. 502 760 667
tel./fax 91-485-11-59 wew. 3

Specjalista ds. sprzedaży
Mariusz Wojtaś
511 074 448
tel./fax 91-485-11-59 wew. 3

Przedstawiciel handlowy

Artur Lemański
artur@alimex.pl
tel. 519-052-804
tel./fax 91-485-11-59 wew. 2

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl